USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza Fortaleza (Ceara) Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza

Rezerwacja online
2026-07-28
2026-07-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

79

Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza

 Bezpłatne Wi-Fi

Bezpłatne Wi-Fi w pokojach

 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen zewnętrzny

 Fitness/Siłownia

Centrum fitness

 Spa i relaks

Łaźnia parowa

 Posiłki/Napoje

Restauracja

 Zaplecze konferencyjne

Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć

 Hotel przyjazny dzieciom

Plac zabaw dla dzieci

Sala zabaw

 Klimatyzacja

Katedra metropolitalna w Fortaleza znajduje się 19 min piechotą od Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza, natomiast Igreja de Nossa Senhora da Conceição da Prainha znajduje się w pobliżu. Ten apartament z zewnętrznym basenem jest położony 850 m od plaży.

Położony w dzielnicy Riau Street, apartament oferuje szybki dostęp do lotnisa Pinto Martins, w ciągu 20 min jadąc samochodem. Najbliższy przystanek autobusowy to Cumbuco oddalony jest od obiektu o 350 metrów, a Muzeum Mini Siará - w jedynie 1 km. Około 25 min spacerem od Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza znajduje się również Emcetur Centro do Turismo.

Obiekt noclegowy oferuje balkon, pełnowymiarową kuchnię i zewnętrzną część siedzącą, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.

Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza jest wyposażony w takie udogodnienia, jak ekspres do kawy/herbaty, lodówkę i przybory kuchenne, dzięki czemu Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki. Obiekt oferuje również łaźnię parową i saunę, w których można się zrelaksować i odświeżyć. Centrum fitness w apartamencie pozwala bez wysiłku utrzymać rutynę ćwiczeń.

  • Lokalne atrakcje
  • CEART - Handicraft Exposition
    1000 m
  • Portugal Square
    1,7 km
  • Figueiras de Melo Square
    1,7 km
  • Iracema Statue - Macuripe
    2,7 km
  • Extra Montese
    5 km
  • Fortaleza Port - Macuripe
    4 km
  • José de Alencar Theatre
    2,6 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Pinto Martins
    11 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Parking
  • Sejf depozytowy
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Ochrona całodobowa
  • Winda
  • Wymiana walut
  • Kawiarnia
  • Gaśnice
  • Karta dostępu

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne
  • Restauracja

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Sauna
  • Łaźnia parowa
  • Centrum fitness

Usługi

  • Pralnia
  • Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Bezpłatne Wi-Fi w pokojach
  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Prasowanie
  • Pralka
  • Telewizor LCD
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Sala zabaw
  • Podłoga z parkietem

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:59
Wyjazd: do 10:00
  • Dodatkowe łóżka, szczegóły
  • Nie ma łóżeczek niemowlęcych w pokoju.

Często Zadawane Pytania

  • Jakie udogodnienia spa można znaleźć w Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza?

    Na miejscu Goście Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza mogą zrelaksować się korzystając z sauny.
  • Czy Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza zapewnia połączenie z Internetem?

    Tak, Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza oferuje Wi-Fi we wszystkich pokojach.
  • Czy Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza obejmuje kuchnię?

    Tak, Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza oferuje pełnowymiarową kuchnię.
  • Czy apartament ma basen?

    Apartament dysponuje zewnętrznym basenem.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-28
2026-07-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Liv Inn Apartamento Na Beira-Mar Fortaleza, Brazylia

Rua Barao De Aracati, 145, Fortaleza (Ceara), Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © ceara-hotels.com

All rights reserved